Współpraca z nami

Rejestracja   Cennik  |  Instrukcja

 

Dołącz do naszej społeczności i zwiększ źródło potencjalnych Klientów

 

Kreatordomu.pl to platforma marketingowa sprofilowana w obszarze wykończenia i wyposażenia wnętrz. Naszymi użytkownikami są osoby poszukujące inspiracji oraz produktów w zakresie dekoracji, wyposażenia i remontu wnętrz. Dzięki naszym rozwiązaniom zwiększysz ilość oraz zaangażowanie potencjalnych Klientów zainteresowanych twoimi usługami oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Platforma została wyposażona w najbardziej zaawansowane technologie automatyzacji i marketingu.
Intuicyjna nawigacje oraz inteligentny algorytm ułatwia użytkownikom wyszukiwanie oczekiwanych wyników.
Nie musisz się znać na marketingu, wystarczy zarejestrować konto na naszym portalu uzupełnić profil dodając galerie realizacji a następnie wybrać rodzaj kampanii.

Promuj efektywnie swoje usługi
Zarejestruj się i korzystaj z darmowej możliwości promowania swoich prac i usług.

Kampanie dedykowane
Jeśli chcesz mieć pewność i kontrole, że twoje projekty zawszę będą widoczne na początku listy wyszukiwania możesz uruchomić kampanie określając jej dokładny czas trwania.

Kampanie w mediach społecznościowych
Jeśli nie masz czasu lub z innych powodów chcesz aby konkretne produkty były automatycznie promowane przez naszą platformę na Facebook lub Instagram wystarczy taką kampanie uruchomić wybierając stosowną opcje w panelu kampanii.

Statystyki klików
Nasze systemy dają Ci pełną kontrolę nad ruchem, który generują użytkownicy. Dostarczamy szczegółowe statystyki online, ale także pełen raport klików zawierający informacje o pochodzeniu oraz po jakich dokładnie realizacjach użytkownicy poruszali się w trakcie wizyty na twojej witrynie.

Aplikacja Kalkulator
To jedyne narzędzie tak zaawansowane i proste w obsłudze na rynku. Dzięki aplikacji przygotujesz profesjonalny kosztorys oraz zestawienie materiałów użytych w realizacji dla swoich Klientów. Wycena prac remontowych nigdy nie była tak szybka i łatwa jak teraz z pomocą naszej autorskiej aplikacji i to całkowicie bezpłatnej.

Narzędzia i sługi
Naszym użytkownikom dostarczamy wiele przydatnych i bezpłatnych usług dzięki czemu chętniej wybierają właśnie naszą platformę. Przykładem może być aplikacja kalkulator lub zaawansowane koszyki produktów i projektów, realizacji.

Uruchom Marketing Automation to kompleksowe rozwiązanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości.
Platforma rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie online i dokonywane transakcje. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym


Email marketing
Live chat
Your website
Web push
Social media
Aplikacje mobilne
Advertising networks (facebook, google) i RTB


Workflow pomoże Ci w zautomatyzowaniu wszelkich marketingowych procesów, jakie jesteś sobie w stanie wyobrazić, a tym samym zwiększyć: efektywność kanału E-mail marketing, wskaźnik konwersji na stronie internetowej oraz produktywność działu sprzedaży.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonalności pakietu Marketing Automation kliknij w link: Marketing Automations
Za pomocą naszych prostych kreatorów stworzysz piękne kreacje bez pomocy działu IT.

Zwiększ widoczność swojej witryny

 

Dzięki specjalizacji naszej witryny w obszarze dekoracji, remontu oraz wyposażenia wnętrz docieramy do milionów użytkowników, którzy poszukują inspiracji a tym samym specjalistów do ich realizacji

Pozyskuj więcej klientów

 

Używając naszej zaawansowanej technologi możesz zautomatyzować wiele procesów marketingowo-sprzedażowych oraz podnieść standard obsługi Klientów w ramach usługi Marketing Automation

Optymalizuj koszty marketingu

 

Skorzystaj z naszych atrakcyjnych pakietów aby uruchomić zaawansowane narzędzia dzięki, którym twoja strona i profil będzie promowana w zautomatyzowany sposób bez twojego większego zaangażowania.

Dopasuj pakiet usług do swoich potrzeb

 

  • brak abonamentu 
  • dedykowane kampanie gwarantują stałą pozycje w wynikach wyszukiwania
  • pakiety Marketing Automation nie musisz się znać na marketingu
  • zaawansowane usługi dzięki którym zwiększysz konwersje na swojej stronie
Jestem wykonawcą
PRZEJDŹ DO FORMULARZA
82a78568_mlew_kreatordomu-logo-ver-4-obiekt