Lampy orientalne i marokańskie

 

Magia Orientu już dawno urzekła nas w naszym wyposażeniu:

jako Oriental Chic! Orientalny styl wyposażania wnętrz pozwala doświadczyć tajemniczego świata złotego blasku, wspaniałych kolorów i uroczych arabesek w naszych czterech ścianach!

Ale wszystko to można wydobyć tylko przy odpowiednim świetle.

Świetle, które oznacza więcej niż bycie jasnym.

Świetle, które po prostu fascynuje i przenosi nas całkowicie w świat Orientu!

 

 

 

 

 

Czym wyróżniają się lampy w stylu orientalnym?

 

 

Nastrój Orientu we wnętrzu

Świat 1001 nocy to wyjątkowe doświadczenie wizualne, które zaprasza do marzeń o dalekich, egzotycznych krainach! Oczywiście oświetlenie wnętrza w stylu orientalnym służy nie tylko do tego, aby wszystkie przedmioty w pomieszczeniu były widoczne. Nie, samo staje się jasnym centrum całego pomieszczenia. Dzieje się tak, ponieważ: światło kieruje wzrokiem. W związku z tym spojrzenie nieuchronnie skieruje się w końcu również na jego źródło: oprawę. Oprawę z bajecznej serii Oriental Chic – wyróżniającej się elegancją i stylem, olśniewającymi kolorami, bajecznymi, ażurowymi wzorami i ornamentami.które inspirują marzenia o odległych, egzotycznych krainach.

Orientalny design: wzory, wzory na ścianie

Bogate w detale oprawy serii Oriental Chic zaprojektowano po to, aby na nie patrzeć! I tak też się dzieje. Typowe dla często pękatych i przeważnie metalowych abażurów są ornamentalne, ażurowe wzory. Sprawiają, że światło zyskuje pełen magii blask i spektakularnie wypełnia przestrzeń.

Źródło światła odbija wzór abażuru na ściany i sufity w postaci ekscytującej gry światła i cienia. W ten sposób w pomieszczeniu tworzą się arabeski modelowane światłem lub geometryczne wzory świetlne, które wnoszą całą magię dalekiego Orientu do mieszkania.

Orientalne kolory: lśniący Orient

Oriental Chic oznacza barwy, czystą radość z życia i egzotykę. W orientalnym wnętrzu dominują mocne kolory i mnóstwo blasku w połączeniu z ciepłymi i ziemistymi kolorami, takimi jak brązowy, piaskowy, beżowy, pomarańczowy i musztardowy. Metalowe elementy mienią się, wpadając w brąz, srebro lub antyczną miedź – i oczywiście złoto!

Ale nie tylko metaliczny blask budzi do życia pełnię kolorów Orientu w czterech ścianach. Są to też intensywne kolory, takie jak szafirowy błękitlub rubinowa czerwień.

  

Orientalne lampy wiszące >>

 

Orientalne lamy stołowe >>

 

Orientalne lampy stojące >>

 

 

Źródło: lampy.pl