• Meble z rattanu

Rattan w naszych domach

Rattan jest coraz bardziej popularny wśród projektantów wnętrz i właścicieli domów. Meble i dekoracja rattanowa są eleganckie i łatwe w utrzymaniu. 


Bardzo wszechstronny

Projektanci wnętrz uwielbiają używać rattanu, aby nadać tekstury i urozmaicić pokój. Rattan sprawdza się zarówno w tradycyjnych, jak i współczesnych wnętrzach. Dzięki swojej wszechstronności projektanci mogą łatwo wymieszać zestaw rattanowych krzeseł z innym stylem mebli w tym samym pomieszczeniu. Może występować w szerokiej gamie kolorów, począwszy od prostych odcieni, takich jak beżowy, biały i brązowy, aż po bardziej ekstremalne kolory.

    
Stylowy i elegancki

Jesteśmy pasjonatami elementów, które wtapiają się i dodają smaku salonowi, tarasowi, jadalni, sypialni lub patio. Wyjątkowe wzory splotów w połączeniu z bogatą tapicerką lub ręcznie wykonaną stolarką dają każdemu pomieszczeniu poczucie luksusu i stylu. Jego tropikalne pochodzenie sprawia, że ​​idealnie pasuje do organicznego i minimalistycznego wyglądu, a także do egzotycznych i kolonialnych wnętrz. Zwiewna, lekka struktura nadaje meblom elegancki i wyrafinowany wygląd, bez kompromisów w zakresie komfortu. 

Trwałe i łatwe w utrzymaniu

Meble rattanowe są ekscytującym wyborem, ponieważ są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Jest to bardziej miękki i lżejszy materiał niż drewno, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Dostosowująca się tekstura i łatwość użytkowania pozwalają na renowację istniejących mebli rattanowych, dzięki nowemu kolorowi, nowemu wzorowi i nowemu celowi. Wreszcie, rattan rośnie wraz z wiekiem i może stać się częścią rodziny przez pokolenia.

Należy pamiętać, że meble z rattanu syntetycznego oferowane w domach towarowych i hipermarketach nie posiadają żadnej z wymienionych powyżej cech. Mogą one być nieco tańsze niż oryginalne elementy rattanowe, ale nigdy nie będą miały takiego samego czasu trwania lub stylowego wyglądu.  Odwiedź nas na stronie produktów oraz projektów i zainspiruj się naszymi propozycjami.

 

Nasze inspiracje

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli szukasz produktów takich jak meble rattanowe lub inne produkty wykonane z ratanu to przejdź pod ten link >> Produkty z Rattanu