Kapps-Store

Firma Kapps powstała w 2008 roku i od lat wybiera dla Was doskonałe produkty, które ozdobią Wasze mieszkanie i uczynią Wasze życie przyjemniejszym.

Najbardziej kluczowe w naszej ofercie są garnki i naczynia kuchenne austriackiej marki Riess. Produkowane są od pokoleń w rodzinnej firmie przy zachowaniu szczególnej troski o środowisko naturalne. Powlekane są niezwykle trwałą, nieporowatą i antybakteryjną powłoką ceramiczną przez co idealnie nadają się dla osób uczulonych na nikiel, których w Europie jest już ponad 60 mln.

Nasz sklep to także wyposażenie jadalni - unikatowa i designerska ceramika, piękne szkło, dzbanki, szklanki i kieliszki. Nasi klienci doceniają także lustra metalowe, półki, wazony, donice i chodniki. Lubią również od lat tureckie ręczniki hammam i frotte.

W naszym sklepie można pytać, wybrzydzać, zastanawiać się. Jesteśmy po to by pomóc i doradzać. Najlepszą firmą kontaktu jest mail. Jeśli nie odbieramy telefonu to najczęściej znaczy, że pakujemy dla Was paczki :)

Pamiętajcie, że możecie negocjować ceny zanim złożycie zamówienie. Możecie także pytać o produkty, których nie mamy w ofercie, a wiecie, że są dostępne u naszych dostawców.

Cieszymy się, że jesteście z nami i zapraszamy na zakupy.

Dane kontaktowe

Numer telefonu: +48 606 210 455

Facebook

Strona WWW: http://www.kapps-store.pl

Adres

ul. Marii 9/17

05-800 Pruszków