Novi Art

Pracownia Projektowa Novi art. została utworzona w 2007 roku. Nasz zespół to wykwalifikowani inżynierowie i architekci posiadający wyższe wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe a naszym celem jest dążenie do połączenia funkcjonalności i wysokiej jakości architektury.
Ewa Szafraniec Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej i studentka University of Applied Sciences – Fachhochschule Bochum w Niemczech. W lipcu 2007 r. ukończyła studia pracą dyplomową: „Carlsberg City” – Postindustrialne miasto wiedzy – „Akademia Chmielu” – Centrum Badawczo Ekspozycyjne, nagrodzoną przez Towarzystwo Urbanistów Polskich oddział w Krakowie I miejscem za najlepszą pracę dyplomową obronioną w 2007 roku z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego.
W trakcie studiów brała udział w licznych konkursach studenckich oraz uczestniczyła w profesjonalnych konkursach architektonicznych.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując biurze projektów Franta & Franta Architekci oraz Planimetria. Obecnie zajmuje się działaniami z zakresu New Bussines na rzecz Novi-art

Dane kontaktowe

Numer telefonu: +48 603 076 777

Facebook

Strona WWW: http://novi-art.pl