Jasna jadalnia

 

KUP ARANŻACJE ONLINE

Jasna jadalnia, w której można dzielić się wielkimi marzeniami.

Stół w jadalni to naturalne miejsce spotkań dla całej rodziny; to tu rozmawiacie, jecie i dzielicie się marzeniami i celami.

A wybierając mocny i stabilny stół, taki jak NORDVIKEN, wiesz, że to miejsce przetrwa wiele kolejnych lat.

 

HAVSTA Kombinacja drzwi szklane przesuwane 3 980,-


Wolne od kurzu przechowywanie zastawy obiadowej w jadalni może być nie tylko sprytne i proste – może być także piękną ekspozycją. HAVSTA, z przesuwanymi szklanymi drzwiami i zainstalowanym oświetleniem, tworzy przytulny nastrój w jadalni.

 

NORDVIKEN Stół rozkładany1 299,-


Zaczynaj swoje poranki w najlepszy możliwy sposób od długich i przytulnych śniadań. Stół rozkładany NORDVIKEN jest stabilny i wytrzymały,więc będzie ci służył przez wiele kolejnych lat. A poza tym ma też dodatkowe miejsce dla gości – sprawdzi się doskonale, gdy zaprosisz ich na drugie śniadanie!

 

KYRRE Stołek 39,99

Więcej gości to więcej miejsc do siedzenia – wybierz stołki, które można ustawiać jeden na drugim, dzięki czemu nie zabierają zbyt wiele miejsca, gdy z nich nie korzystasz. Stołek KYRRE z drewna brzozowego to czysty i prosty design, który świetnie odnajdzie się w każdym domu i każdym wystroju.

HAVSTA Ława449,-

Dodatkowe miejsce do przechowywania lub wyeksponowania rzeczy, a nawet ścianka działowa – ławę HAVSTA można wykorzystać w jadalni na naprawdę wiele sposobów.

HAVSTA Szafka TV z cokołem895,-

Seria HAVSTA jest klasyczna i ponadczasowa i bardzo łatwo stworzyć jednolity wystrój przy pomocy szerokiej oferty różnych mebli, takich jak ława TV i stolik kawowy!
 

Żródło IKEA.pl

Jadalnia w stylu śródziemnomorskim