Współpraca z nami

 

Dołącz do naszej społeczności i zwiększ źródło potencjalnych KlientówKreatordomu.pl to platforma marketingowa sprofilowana w obszarze wykończenia, wyposażenia wnętrz oraz budownictwa. Naszymi użytkownikami są osoby poszukujące inspiracji oraz produktów w zakresie dekoracji, wyposażenia i remontu wnętrz. Dzięki naszym rozwiązaniom zwiększysz ilość oraz zaangażowanie potencjalnych Klientów oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Platforma została wyposażona w najbardziej zaawansowane technologie automatyzacji i marketingu.
Intuicyjna nawigacje oraz inteligentny algorytm ułatwia użytkownikom wyszukiwanie oczekiwanych wyników.
Nie musisz się znać na marketingu, wystarczy zarejestrować konto na naszym portalu uzupełnić profil dodając galerie realizacji a następnie wybrać rodzaj kampanii.

Promuj efektywnie swoje usługi
Zarejestruj się i korzystaj z darmowej możliwości promowania swoich prac i usług.

Kampanie dedykowane
Jeśli chcesz mieć pewność, że twoje projekty/realizacje zawszę będą widoczne na pierwszych stronach naszego portalu oraz początku listy wyszukiwania wystarczy uruchomić w panelu specjalisty kampanie dedykowaną, zaznaczyć wybrane projekty a następnie zakres czasowy ich wyświetlania.

Kampanie w mediach społecznościowych
Jeśli nie masz czasu lub z innych powodów chcesz aby konkretne projekty/realizacje, profil był automatycznie promowany przez naszą platformę na Facebook lub Instagram wystarczy taką kampanie uruchomić wybierając stosowną opcje  w panelu specjalisty.

Statystyki klików
Nasze systemy dają Ci pełną kontrolę nad ruchem, który generują użytkownicy. Dostarczamy szczegółowe statystyki online, ale także pełen raport klików zawierający informacje o pochodzeniu oraz po jakich dokładnie projektach, realizacjach użytkownicy poruszali się w trakcie wizyty na twojej witrynie.

Aplikacja Kalkulator
To jedyne narzędzie tak zaawansowane i proste w obsłudze na rynku. Dzięki aplikacji przygotujesz profesjonalny kosztorys oraz zestawienie materiałów użytych w projekcie dla swoich Klientów. Wycena prac remontowych nigdy nie była tak szybka i łatwa jak teraz z pomocą naszej autorskiej aplikacji i to całkowicie bezpłatnej.

Narzędzia i usługi
Naszym użytkownikom dostarczamy wiele przydatnych i bezpłatnych usług dzięki czemu chętniej wybierają właśnie naszą platformę. Przykładem może być aplikacja kalkulator lub zaawansowane koszyki produktów i projektów.

Uruchom Marketing Automation to kompleksowe rozwiązanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości.
Platforma rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym

Email marketing
Live chat
Your website
Web push
Social media
Aplikacje mobilne
Advertising networks (facebook, google) i RTB

Workflow pomoże Ci w zautomatyzowaniu wszelkich marketingowych procesów, jakie jesteś sobie w stanie wyobrazić, a tym samym zwiększyć: efektywność kanału E-mail marketing, wskaźnik konwersji na stronie internetowej oraz produktywność działu sprzedaży.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonalności pakietu Marketing Automation kliknij w link: Marketing Automations 

Za pomocą naszych prostych kreatorów stworzysz piękne kreacje bez pomocy działu IT.

 

 

Zwiększ widoczność swojej witryny

 

Dzięki specjalizacji naszej witryny w obszarze dekoracji, remontu oraz wyposażenia wnętrz docieramy do milionów użytkowników, którzy poszukują inspiracji a tym samym specjalistów do ich realizacji

 

 

Pozyskuj więcej klientów

 

Używając naszej zaawansowanej technologi możesz zautomatyzować wiele procesów marketingowo-sprzedażowych oraz podnieść standard obsługi Klientów w ramach usługi Marketing Automation

 

 

Optymalizuj koszty marketingu

 

Skorzystaj z naszych atrakcyjnych pakietów aby uruchomić zaawansowane narzędzia dzięki, którym twoja strona i profil będzie promowana w zautomatyzowany sposób bez twojego większego zaangażowania.

Dopasuj usługi do swoich potrzeb

 

Cennik | Integracja

  • brak abonamentu 
  • dedykowane kampanie gwarantują stałą pozycje w wynikach wyszukiwania
  • pakiety Marketing Automation nie musisz się znać na marketingu
  • zaawansowane usługi dzięki którym zwiększysz konwersje na swojej stronie
Jestem specjalistą
PRZEJDŹ DO FORMULARZA