Metamorfoza domu

 

Dom na Poludniu Krakowa
Zwyczajny dzień, jedna wizyta a zapoczątkowała pewna historie - niezwykła historie. Właściciele domu okazali się marzeniem dla każdego projektanta – z ogromem dobrej energii i głowa otwartą na nowe pomysły i wcale niemałe zmiany, można było rzec z całym przekonaniem remont generalny. W każde okno domu zaglądał uroczy i bujny ogród.
To opowieść o zmianach, o potrzebie nowej przestrzeni, pełnej słońca, jasnych barw. Pragnienie wnętrza , w którym zimą i latem będzie trochę jak na wakacjach. Było o sympatii do zielonego koloru i dębowej podłogi. Metamorfozę istniejącego domu wzbogacała obecność dwóch wesołych i bardzo towarzyskich piesków.
I tak się stało – projekt wnętrza kompleksowo przygotowany przez DreamHouse Studio szybko wkroczył w faze realizacji – parter domu przeszedł prawdziwą metamorfozę – hol, gabinet, salon, jadalnia i strefa klatki schodowej nabrały nie tylko eleganckiej odsłony ale także pełnej funkcjonalności. Dziś, w zimowe wieczory gości zaprasza sielski klimat, wygodny fotel i ciepło włoskiego pieca kaflowego a latem magiczny ogród i zapach świec. Wszystkie barwy i formy nabrały spójności a odpowiednio dobrane oświetlenie dopełniło harmonijnej całości. 

Czas metamorfozy 32 dni

Łączny koszt 130 tyś zł

Salon prze i po

 

Jadalnia przed i po

 

Gabinet przed i po

 

Klatka schodowa przed i po

 

Hol przed i po

Wyposażenie w stylu Hampton