Mój stylowy warsztat pracy

 

Stwórz stylową i funkcjonalną przestrzeń do pracy przy pomocy wielofunkcyjnych mebli, dostosowanego do potrzeb oświetlenia i komfortowego miejsca do siedzenia, gdzie razem ze współpracownikami i klientami możesz tworzyć magię.

LISABO to solidne biurko o ponadczasowym wzornictwie, które pięknie komponuje się z każdym stylem. Połącz je z funkcjonalnym oświetleniem i komfortowym krzesłem obrotowym, aby stworzyć przyjemną przestrzeń do pracy.

Stwórz przytulną i umożliwiającą wiele konfiguracji przestrzeń dla swoich gości i klientów przy pomocy stolików LISABO i stołków KYRRE. Wsuń stoliki pod stolik kawowy, a stołki ustaw jeden na drugim, gdy tyko skończy się przerwa albo narada.

 

 

Praca w domu pozwala sobie uświadomić, ile miejsca właściwie potrzebujesz do przechowywania swoich rzeczy. Kombinacja tablic narzędziowych i dużych regałów zapewnia ogromną przestrzeń, w której możesz wszystko zorganizować.

Przechowywanie na kółkach ułatwia adaptowanie i zmienianie przestrzeni do pracy w ciągu dnia, a wózek BROR przemieści wszystkie ciężkie rzeczy tam, gdzie akurat zechcesz pracować.

Duże szafki ścienne pomieszczą mnóstwo przyborów do pracy, ale ty już tyle nie uniesiesz. Użyj wózka i zapomnij o czasochłonnym kursowaniu mi między biurkiem a szafą!

 

Mój stylowy warsztat pracy