Sypialnia Nesttun

 

Subtelne kolory w twojej sypialni

Pomyśl o miejscu, w którym czujesz się swobodnie, w którym możesz się zrelaksować i naładować akumulatory. Pomyślałeś o własnym domu, prawda? W tym sezonie kolekcja tekstyliów pomoże ci stworzyć dom jeszcze bardziej komfortowy, piękniejszy i bardziej twój. Harmonijne łagodne kolory, subtelne wzory i przyjemne w dotyku naturalne materiały zostały starannie wybrane, aby stworzyć w twoim domu atmosferę spokoju i dobrego samopoczucia.

SKUBB Pojemnik na ubrania/pościel

Pojemnik można również przechowywać pod łóżkiem - doskonałe rozwiązanie na buty lub zapasową pościel. Łatwe wysuwanie, ponieważ pojemnik do przechowywania ma uchwyt. Chroni ubrania przed kurzem. Przechowywane ubrania i tekstylia pozostaną dłużej świeże, gdyż siatki wentylacyjne w narożnikach umożliwiają przepływ powietrza.

 

ULLVIDE Poszewka

Pofałdowana powierzchnia nadaje poszewce pomarszczoną fakturę. Ukryty suwak sprawia, że pokrycie łatwo zdjąć.

Dobrze komponuje się z narzutą VEKETÅG, sprzedawaną oddzielnie.

 

SKKUB Wisząca

Półka,6 przegródGotową kombinację PAX/KOMPLEMENT można w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb i upodobań, korzystając z narzędzia do planowania PAX. Jeśli chcesz utrzymać w środku porządek, możesz wykorzystać wyposażenie wewnętrzne z serii KOMPLEMENT. Regulowana wysokość nóg pomoże zniwelować wszelkie nierówności w podłodze. Akcesoria wewnętrzne, które pomogą zorganizować wnętrze szafy, sprzedawane są oddzielnie. Do montażu tego mebla potrzebne są dwie osoby. Różne rodzaje ścian wymagają różnych typów mocowań; należy zawsze używać śrub i wkrętów (do kupienia oddzielnie) odpowiednich do ścian w Twoim domu.

Wymagane min wysokość sufitu: 245 cm.

Mebel należy przymocować do ściany za pomocą dołączonego zapięcia.

 Zdjęcia:IKEA.PL

Sypialnia Nesttun