• w stylu hamptons

W stylu Hampton

Wyobraź sobie siebie ... palce w piasku, ciepły letni wiatr na plecach, dźwięk oceanu w oddali - to uosobienie stylu Hampton.  

Chodzi o mieszanie czystych, świeżych odcieni z rustykalnymi elementami zewnętrznymi. Styl Hampton pochodzi z popularnego nadmorskiego kurortu wzdłuż wschodniej Long Island w Nowym Jorku i ma tendencję do ucieleśniania zarówno klasycznego, jak i współczesnego stylu, skompensowanego naturalnymi i rustykalnymi wpływami.

 

Zaczynając od neutralnej, teksturowanej tapety w orientalne wzory, scena jest już gotowa do stworzenia idealnego miejsca w stylu Hampton. Dodając niedoskonałe dodatki, takie jak akcenty z drewna lub naturalne detale, które mogą obejmować rośliny, muszle lub szklane morze wyświetlane w słoiku, stworzyłeś idealne połączenie klasycznego stylu z rustykalnym spokojem. 

 

Kolory zawierają zarówno świeże, jak i neutralne odcienie, które sprawiają, że wnętrze domu staje się jasne i przestronne. To sprawia, że ​​pościel i tapicerka są popularnym wyborem zarówno ze względu na naturalny i swobodny wygląd, jak i bez wysiłku.

 

Dodanie błękitu do dekoru to kolejny sposób na osiągnięcie tej przewiewnej i pogodnej atmosfery, która zdaje się podążać za stylem Hampton. Białe i niebieskie kombinacje mają tendencję do przywoływania elementów oceanu na pierwszy plan z odcieniami przypominającymi lśniące błękitne niebo lub falujące zaklęcia oceanu.

 

Niezależnie od tego, czy preferujesz marokański projekt kratki, czy elegancki, wirujący adamaszek, każdy z tych wzorów wprowadza szczegóły inspirowane Hamptonem do przestrzeni stworzonej z tej świeżej i relaksującej mieszanki jasnych i naturalnych odcieni.

 

Wciąż zastanawiasz się, w jaki sposób możesz wprowadzić Hampton Style do swojego domu?

Jeśli szukasz produktów w tym stylu kliknij >>