Zielona i świeża kuchnia

 

Oto kuchnia z przestrzenią i inspiracją na nowy początek. Uprawiaj swoje własne składniki, gotuj odświeżające posiłki i zapomnij na chwilę o zgiełku miasta.
Zestaw mebli kuchennych już od : 5 999,-

Wyróżnikiem serii BODBYN są liczne dopracowane detale, które sprawiają, że łatwo nadać kuchni niepowtarzalny charakter. Skorzystaj z szerokich możliwości wyboru, jakie dają listwy i przeszklone fronty!

Front kuchenny BODBYN ma ramę i fazowany panel szklany na przodzie, co nadaje mu wyrazisty, klasyczny charakter.

 

INSJÖN Bateria kuchenna399,-


Mosiężna bateria INSJÖN pięknie uzupełnia zieloną kuchnię. Jest też dobra dla nas i planety – ma napowietrzacz, który oszczędza wodę i energię, a jednocześnie utrzymuje odpowiednie ciśnienie wody.

 

FINTORP Szyna29,99


Przybory kuchenne i wysuszone zioła nie tylko wygodnie mieć pod ręką podczas gotowania, ale też miło na nie popatrzeć, bo powieszone na drążkach tworzą w kuchni domową atmosferę.

 

BODBYN Drzwi szklane145,-


Oświetl to, co przechowujesz za szklanymi drzwiami, aby uzyskać przytulne oświetlenie w kuchni. Wiesz, że możesz wykorzystać listwy oświetleniowe również wewnątrz szuflad? Wygląda efektownie, a dodatkowo ułatwia znalezienie tego, czego szukasz.

 

DAIDAI Osłonka doniczki4,99


Stwórz swój własny domowy ogródek i zbieraj warzywa i zioła, gdy pora coś ugotować – to relaksujące zajęcie, które sprawia, że zdrowe gotowanie będzie czystą przyjemnością!

Źródło: IKEA.PL

Zielona i świeża kuchnia