TOfi Design

Zespół TOfi design to wykwalifikowani i kreatywni architekci wnętrz, których pasją jest tworzenie niepowtarzalnych wnętrz. Jesteśmy otwarci i solidni. Naszym celem jest, aby użytkownik wnętrza czuł się komfortowo. Inspiruje nas sztuka i natura- to w niej można odnaleźć prawdziwe piękno.
Aranżacje wnętrz w każdym stylu
Zachęcamy do kontaktu wszystkich Państwa, którzy chcą odmienić swoje otoczenie. Proponujemy aranżacje wnętrz mieszkalnych, biznesowych, kawiarni, klubów i wielu innych miejsc. Naszym obszarem działania jest głównie kujawsko pomorskie, jednak jesteśmy w stanie zająć się również zleceniem spoza tego obszaru.
Toruń – miasto z pięknymi mieszkaniami
Na terenie miasta Toruń znajdują się nasze liczne aranżacje wnętrz, z których część pokazujemy Państwu na stronie internetowej. Nieraz mamy również okazję projektować nowy wystrój w takich miejscowościach jak: Bydgoszcz, Płock czy Warszawa. Każde zlecenie to dla nas ciekawe wyzwanie. Do wszystkich realizacji podchodzimy indywidualnie, dbając o to, aby nasze aranżacje wnętrz odzwierciedlały Państwa oczekiwania.

Dane kontaktowe

Numer telefonu: + 48 793 038 360

Facebook

Strona WWW: http://tofidesign.com