Czysta Forma

Jesteśmy odpowiedzią na Państwa oczekiwania. Czysta Forma to pracownia projektowa z indywidualnym podejściem do Klienta. Każde zlecenie traktujemy nieszablonowo, szyjąc projekt na miarę Państwa oczekiwań. Z połączenia naszej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim pasji powstało miejsce, w którym mogą Państwo spełnić swoje marzenia o idealnym wnętrzu.
Oferujemy kompleksowe usługi projektowe z zakresu aranżacji wnętrz, ogrodów i projektów elewacji. Tworzymy projekty koncepcyjne, fotorealistyczne wizualizacje 3D, sporządzamy dokumentację wykonawczą i prowadzimy nadzór nad inwestycją na etapie wykonawstwa. Służymy fachowym doradztwem w zakresie liftingu mieszkań pod wynajem czy sprzedaż oraz projektujemy wnętrza publiczne. Współpracujemy z zaufanymi fachowcami oraz dystrybutorami materiałów budowlanych, elementów wyposażenia wnętrz i dekoracji.
Wyróżniają nas konkurencyjne ceny z możliwością ich negocjacji oraz szybki czas realizacji projektów. Nasza wiedza z zakresu projektowania, którą na bieżąco uzupełniamy poprzez liczne szkolenia, wyjazdy i udziały w targach krajowych oraz zagranicznych pozwala nam tworzyć oryginalne projekty ze świeżym spojrzeniem na przestrzeń.

Dane kontaktowe

Numer telefonu: +48 669 136 413

Facebook

Strona WWW: http://pracowniaczystaforma.pl

Adres

ul. ul. Chopina 14/54

20-023 Lublin

Ostatnie projekty