MARTA IGLEWSKA ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Od zawsze fascynowała mnie sztuka- malarstwo, rzeźba, grafika, wzornictwo przemysłowe. To skłoniło mnie do wybrania szkoły średniej o profilu artystycznym. Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych w Warszawie ukończyłam z ocena celującą z wyróżnieniem uzyskując tytuł plastyka. W między czasie uświadomiłam sobie, że moją największą pasją jest architektura szczególnie ta, która kreowana jest we wnętrzach.
Dzięki temu dość szybko zdałam sobie sprawę z tego, co chcę robić w życiu i jakie podjąć studia -na kierunku architektura wnętrz. W trakcie studiów rozpoczęłam praktyki w biurze projektowym Fusion Design. Następnie praktykowałam a następnie pracowałam do 2015r. dla biura projektowego Anna Betley-Uchańska architektura wnętrz.

Wykonuję również projekty własne. Zdobyte doświadczenie pozwala mi tworzyć wnętrza dokładnie takie, jakich oczekują klienci – ergonomiczne, atrakcyjne i spersonalizowane. Te czynniki stanowią klucz do sukcesu i sprawiają, że z przyjemnością powraca się do własnych czterech kątów.

Dane kontaktowe

Numer telefonu: (+48) 691 840 008

Facebook

Strona WWW: http://www.architektwnetrz.eu/

Adres

ul. DUKATOWA 12

02-490 WARSZAWA